הצהרת נגישות

 " פרשקובסקי "  משקיעה מאמץ ומשאבים על מנת לספק ללקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. החברה פועלת ומקדמת את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות ורואה בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושירותי החברה. מטרתו של חלק זה באתר הינו יידוע בדבר הסדרי הנגישות של החברה. החברה תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות  אותו היא מעניקה ללקוחותיה. יידוע כלל עובדי החברה – כלל עובדי החברה יודעו אודות חובות החוק תוך דגש על איסור אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, ועל הסדרי הנגישות של החברה ללקוחות עם מוגבלות. הדרכות שירות לעובדים – עובדי השירות הוכשרו במתן שירות לאנשים עם מוגבלויות כמו גם מנהלי המוקדים. מוקדי שירות טלפוני – מוקדי השירות שלנו זמינים ונגישים עבור כלל לקוחותינו, לרבות אנשים עם מוגבלות. המענה הקולי מותאם והינו ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה פשוטה. מסירת מידע בפורמט נגיש – החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה קובי סרוסי בטלפון: 039561889 או בכתובת המייל: koby@ashi.co.il.  
כתובת מערכת שמע לכבדי שמיעה שירותי נכים כניסה נגישה ריהוט נגיש שילוט
רות הכהן 13 , חיפה  נגיש  נגיש נגיש נגיש נגיש
אהרון בוגנים 1, רמלה  נגיש  נגיש נגיש נגיש נגיש
 הרב עובדיה יוסף 25, הרצליה  נגיש נגיש נגיש נגיש נגיש
מוטי קידר 10, רחובות (משרדי הנהלה) נגיש נגיש נגיש נגיש נגיש
  נגישות באינטרנט פרשקובסקי רואה חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות. אתר נגיש משפר את הנוחות וקלות השימוש בו לאנשים עם מוגבלות. האתר נבנה בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 ולתקן W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.​

להלן תיאור חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר:

  • תפריט נגישות
  • בתחילת כל עמוד תמצאו תפריט נגישות המאפשר לכם:
– לשנות את גודל הגופן. – לשנות את ניגודיות הצבעים. – לדלג ישירות לתוכן העמוד, – תפריט הראשי ולחיפוש, באמצעות שימוש במקלדת. – לעצור תנועה של טקסטים ותמונות, לצמצום עומס והסחות דעת.
  • כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות מקלדת באופן הבא: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.
  • התאמות למשתמשים עיוורים
  • האתר מותאם לגולשים המשתמשים בתוכנות קורא מסך.
  • האתר כולל:
– כותרות – טקסטים חלופיים לתמונות – חלוקת האתר לאזורי ניווט ואזור תוכן מרכז ואפשרות לדילוג ביניהם – שימוש ב ARIA לשיפור יכולת הפרוש של קורא המסך.
  • סייגים לנגישות ופניות בנושא נגישות
אנו ממשיכים להשקיע מאמצים רבים בהנגשת האתר. יחד אם זאת, יתכן כי ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם הערה או שאלה, נשמח אם תכתבו לקובי סרוסי ​​ או תשלחו מכתב לרח' מוטי קינד 10 , רחובות, מיקוד: 7638519, טל' 039561889. באפשרותך לצפות בהנחיות להנגשת אתרי אינטרנט 2.1: בעברית  https://www.isoc.org.il/files/w3c-wai/guidelines.html באנגלית http://www.w3.org/TR/2008/REC-WCAG20-20081211 דרכי יצירת קשר : החברה תשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה קובי סרוסי באחת מן הדרכים הבאות: דוא"ל  koby@ashi.co.il טלפון – 039561889   פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 24/08/2020
איך נוכל לעזור לך?
פרשקובסקי וואטסאפ
אנחנו לרשותך