הדרך של פרשקובסקי.

בואו לגלות את הדרך של פרשקובסקי

הדרך של פרשקובסקי

הכל החל לפני ארבעה דורות, כשארנון ועדנה פרשקובסקי, זוג חקלאים, החליטו לפנות לעסקי הבניה ובחרו כפרויקט ראשון מרכז מסחרי של 250 מטר בדימונה. החברה המשפחתית הקטנה סללה את דרכה לאורך השנים, כשהילדים מצטרפים כולם לחזון ולעשייה. בשנת 2006, כשהחברה יצאה להנפקה בבורסה, ההורים בחרו בצעד לא מובן מאליו ומסרו את המושכות לילדים.

עם השנים החברה התפתחה, התבססה, צמחה לעולמות חדשים – והפכה לאחד הארגונים המובילים בתחום הנדל”ן בישראל. יחד עם זאת, בניגוד לחברות אחרות, היא תמיד נשארה משפחה: משפחה מלוכדת שהיא סמל לערכים של יושרה, חברות ונאמנות. היום, פרשקובסקי היא שלם שהוא גדול מסך חלקיו – חברה חדשנית וצומחת, ששומרת באדיקות על הדרך שהביאה אותה הלום: הצניעות, הכנות, המחויבות להבטיח רק את מה שנוכל לספק, והכי חשוב: הדיאלוג בגובה העיניים עם הרוכשים שלנו. מבחינתנו, כל דייר הוא שותף לדרך – חלק מהמשפחה.

אז מהי אותה דרך שלנו?

ראשית, החברה מנוהלת על ידי ארבעה דורות של משפחה מלוכדת, יחד עם מנהלים בכירים שהם חלק בלתי נפרד מהחברה כבר עשרות שנים. בעבודה קשה, ללא קיצורי דרך, גם כחברה בורסאית מצליחה, נשארנו חברה משפחתית ונגישה.

אולם, אם בוחנים לעומק את המסע של החברה מאז היווסדה, ניתן למצוא מוטיב נוכח של “שמרנות” כן, זה נשמע מפתיע – כי שמרנות נתפסת לרוב כמשהו שלילי, מיושן ומקובע – ופרשקובסקי ידועה כחברה חדשנית, מודרנית, שבונה אלפי יחידות דיור בשיטות ובטכנולוגיות המפותחות ביותר וברמת הגימור הגבוהה בישראל.

אז במה מתבטאת השמרנות שלנו? ולמה היא טובה? אם תחשבו על זה, לשמרנות יש חסרונות אבל גם יתרונות – בעיקר כשהיא עובדת בשבילכם, הלקוחות. השמרנות היא זו שגורמת לנו לא לוותר, ולהקפיד על בחירת המיקומים הטובים ביותר לפרויקטים שלנו, ללא פשרות. בזכותה, אנחנו אף פעם לא נבטיח ללקוח דבר, ללא ביטחון מוחלט שנוכל לעמוד בהבטחות.

וכן, השמרנות שלנו מתבטאת לפעמים בחוסר גמישות מצידנו בתמחור, בריביות ובהסכמים עם הלקוחות – כדי לא להתפשר על האיכות ועל הסטנדרטים הגבוהים ביותר שלהם אנחנו מתחייבים. זוהי שמרנות שמשמעה נאמנות ללא גבולות ללקוחות, לעובדים ולספקים, והיא הסיבה לכך שגם היום כשהחברה נסחרת, אנחנו הבעלים, עדיין מדברים ישירות עם הלקוחות ודואגים להם לפתרונות מיידיים.

באופן מפתיע, השמרנות היא הגרעין שמאפשר לנו, גם כחברת ענק, להתנהל כארגון משפחתי, יעיל וגמיש. היא חלק חשוב מדרך החיים שלנו. משם הגענו, ובדרכנו תמיד נפסע.

איך נוכל לעזור לך?
פרשקובסקי וואטסאפ
אנחנו לרשותך