ביצוע

הצוותים שלנו בחטיבת הביצוע אחראים על מלאכת הבניה, החל מרגע העלייה על הקרקע ועד למסירת הפרויקט לרוכשים.

בראש החטיבה עומד אנג’ תמיר בלייכמן , מהנדס מנוסה, מוכשר ובעיקר – נאמן, שעובד איתנו כבר יותר מ-15 שנה.

חטיבת הביצוע

מה הגורם המניע את חטיבת הביצוע?

אין דבר שחשוב לנו יותר, מאשר ליצור ערך משמעותי ללקוחות שלנו.
עבור משפחות – זה יהיה בית יציב, בטוח, מתוכנן נכון, מעוצב היטב, שיאפשר לכל אחד מבני הבית להתפתח, לגדול ולצמוח. כל אחד בפני עצמו, וביחד כמשפחה.
עבור עסקים – אלה יהיו מבנים חכמים, פונקציונליים, מלאי אופי ואוירה, כך שהעובדים בתוכם יגיעו לעבודה בשמחה, ויתרמו להצלחה.

וזה בדיוק מה שעושה חטיבת הביצוע.

לאורך השנים הקמנו עשרות שכונות מהיפות והמטופחות במדינה ישראל, משכונות מגורים יוקרתיות של מגדלי מגורים, ועד לשכונות פסטורליות וכפריות של צמודי קרקע.
לצידן, בנינו מתחמי עסקים, מסחר ותעסוקה, על שטח של עשרות אלפי מטרים בכל רחבי הארץ, הנחשבים למבוקשים ואהובים על קהל שוכרים וקונים.
כל אחד מהפרויקטים שלנו הוא ה-Baby שלנו, ובו אנחנו משקיעים חשיבה יצירתית, תכנון מדוקדק עד לאחרון הפרטים וביצוע אופטימלי, בהתאם לטכניקות הבניה המתקדמות והחדשניות ביותר.
בכל אחד מהפרויקטים אנו משקיעים לא רק במבנה עצמו, אלא בפיתוח סביבתי וגינון הכולל ריאות ירוקות ושטחים פתוחים מרחיבי לב.

הכל נשאר במשפחה

עשרות שנות ניסיון כבר לימדו אותנו, שתוצאה מושלמת היא תוצר של תהליך מוקפד. זו הסיבה שאנחנו מתעקשים לטפל בכל אחד משלבי הבניה המורכבים לגמרי בעצמנו. אנחנו סומכים על חוות הניסיון והמיומנות שצברנו, כדי להתעכב ולתקן, או לאשר ולעבור הלאה.

וכמה מילים על בטיחות

חברת פרשקובסקי רואה את נושא הבטיחות כבעל חשיבות עליונה וכל הסוגיות הכרוכות בו מהוות את עמוד התווך עליו נשענת התרבות הארגונית שלנו.

במחלקת הבטיחות של החברה עובד צוות ייעודי המתמחה ובקיא בכל חוקים ותקנות הבטיחות ואמון על זיהוי סיכונים וטיפולם במיידית בכל שלבי הבנייה.

החברה מקיימת מערך של בקרה עצמית בתחום הבטיחות: מערכת של ניהול התחלות המתבסס על ההנחה שניהול מדויק וקפדני של התחלת פעולת בנייה או התחלת מלאכה יבטיח במידה רבה את השליטה בה גם במהלך ביצועה.

אנו עושים הכל כדי להיות ארגון לומד המתחקר את עצמו וחותר לשיפור מתמיד, מיישמים טכנולוגיות לבקרת ביצועי בטיחות, להערכת סיכונים ולניטור של עובדים באופן המייעל את ניהול הזמן והשימוש בנתונים כבסיס לקבלת החלטות, תוך שימוש בטכנולוגיה ובפתרונות הנדסיים מתקדמים למניעה פיסית של תאונות.

מטה הבטיחות בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ בנה את תוכנית הכוכבים בשנת 2020

מטרת התוכנית – מתן כוכבי בטיחות לחברות העוברות הכשרה מיוחדת של קצינים בכירים בצה"ל במיל' ומשלבת סדנאות תאורטיות והכשרות באתרי הבנייה תוך הכשרת כל מערכת מקבלי ההחלטות בחברה

תוכנית כוכבי הבטיחות מבוססת על אימוץ והטמעה של מאפיינים ניהוליים תרבותיים, מהווה מסגרת של תוכן, כלים, ציפיות ובקרה אשר יחד מובילים לשינוי התרבותי שהופך את "חברות הכוכבים" ליעילות, כלכליות, מצוינות, איכותיות והרבה יותר בטוחות.

 

בשנת 2022 קיבלה פרשקובסקי את כוכב הבטיחות הראשון והשני המאשר שהחברה ואנשיה ביססו את טכניקת "תחקיר המוכנות" המבטיח בחינה שיטתית של הטמעת ערכי תוכנית הכוכבים ותכנון מהלכים פרקטיים לבקרה ומדידה, לשיפור מתמיד על יישום ערכי התוכנית.

בשנת 2023 קיבלה פרשקובסקי את כוכב הבטיחות השלישי ותוך שנה קיבלה את כוכב הבטיחות החמישי.

לדברי מהנדס תמיר בלייכמן מנכ"ל משותף פרשקובסקי בנייה

" קבלת חמישה כוכבי בטיחות בזמן כל כך קצר מהווה עבורנו אמירה משמעותית שמסייעת לצוות להנחיל ולהטמיע בקרב אנשיה ועובדיה תרבות של בטיחות ומצויינות בביצועים."

משולש השינוי התרבותי שקבעתי נוגע בשלושה קודקודים ברורים. האחד טכנולוגיה, השני בקרה עצמית והשלישי והעליון הוא תרבות של ארגון לומד, משמע היכולת לתחקר, ללמוד ולתקן. יכולת זו היא לב ליבה של ארגון בריא שרוצה להשתפר. כתוצאה מכך, אנחנו דורשים  לבסס את היכולת של החברה לקיים תחקיר לאירועי ״כמעט ונפגע״, על מנת לפתח את יכולת הפקת הלקחים והלמידה, לצורך שיפור הבטיחות באתרים"

יציקת רפסודה Soute Gate
בטיחות בבניה
איך נוכל לעזור לך?
פרשקובסקי וואטסאפ
אנחנו לרשותך