כפתור לפתיחת תפריט האתר

פרשקובסקי בחיפה | נווה שאנן

לוגו פרויקט נווה שאנן, חיפה
במיקום אסטרטגי בעיר חיפה, בשכונת נווה שאנן המבוקשת, מקימה פרשקובסקי שכונת מגורים יוקרתית ומעוררת השראה. השכונה הוותיקה מציעה לדייריה הקיימים והחדשים קשת רחבה של שירותים קהילתיים, ובהם מרכזי בילוי ומסחר, חינוך, פארקים, מרכזים קהילתיים ורפואיים, וגולת הכותרת – הטכניון – אחד ממוסדות האקדמיה והמחקר המובילים והטובים ביותר בעולם, אליו נוהרים מדי שנה סטודנטים מכל רחבי הארץ.
כפתור הפעל סרט

עשרות דונמים של ירוק בעיניים
לגור בעיר, לחיות בסביבה פסטורלית כפרית

אופייה הירוק של שכונת נווה שאנן, על ריאותיה הירוקות ושדרות העצים המפורסמות שבה, מקבלים משמעות חדשה בפרויקט פרשקובסקי בחיפה. בלב כל הירוק והחורש הטבעי העוטף של הרחוב מתוכננים כ-15 דונם לטובת ריאות ירוקות, פארקים פנימיים ושבילי אופניים, הליכה וריצה לרווחת הדיירים.
פרשקובסקי בחיפה | נווה שאנן

עיצוב עכשווי

אחד העקרונות המנחים את חברת פרשקובסקי בביצוע כל פרויקט ומתחם, מושתת על התאמת המוצר ללקוח. מתוך עיקרון בסיסי זה, מתכנני הפרויקט יצרו תמהיל רחב של דירות וסגנונות מגורים הפונים למגוון רחב של קהלים. בכל דירה תוכלו להנות ממפרט מוקפד ועשיר, מרפסת מרווחת צופה לנוף ועיצוב פנים פונקציונלי וגמיש. יצרנו כאן התאמה וחופש בחירה לכל אחד, לכם נותר רק לבחור את הדירה החדשה שלכם. הפרויקט כולל 484 יח"ד ב-10 בניינים.

פרשקובסקי בחיפה | נווה שאנן
How Can we help you?
Prashkovsky Whatsapp
We at your service